![Χορηγία υπολογιστών από την ALPHA BANK για το σχολείο του Κεχρόκαμπου (ευχαριστήρια επιστολή) - Νέα, Ειδήσεις, Εκδηλώσεις στην Ξάνθη Χορηγία υπολογιστών από την ALPHA BANK για το σχολείο του Κεχρόκαμπου (ευχαριστήρια επιστολή) - Νέα, Ειδήσεις, Εκδηλώσεις στην Ξάνθη](https://i0.wp.com/xanthinews.gr/wp-content/uploads/2021/03/Screenshot_1-copy.jpg?resize=560%2C797&ssl=1)
Χορηγία υπολογιστών από την ALPHA BANK για το σχολείο του Κεχρόκαμπου (ευχαριστήρια επιστολή) - Νέα, Ειδήσεις, Εκδηλώσεις στην Ξάνθη
![Ευχαριστήρια επιστολή Δήμου Μαρκοπούλου για τις χορηγίες και δωρεές στο Κοινωνικό Παντοπωλείο – Τα νέα των 13 δήμων της Ανατολικής Αττικής Ευχαριστήρια επιστολή Δήμου Μαρκοπούλου για τις χορηγίες και δωρεές στο Κοινωνικό Παντοπωλείο – Τα νέα των 13 δήμων της Ανατολικής Αττικής](https://anattica.gr/wp-content/uploads/2022/04/1053449_389714921134047_530825306_o.jpg)
Ευχαριστήρια επιστολή Δήμου Μαρκοπούλου για τις χορηγίες και δωρεές στο Κοινωνικό Παντοπωλείο – Τα νέα των 13 δήμων της Ανατολικής Αττικής
ΑΥΡΑ Μαραθωνας Οικισμος.Εξωραιστικος κ Πολιτιστικος Συλλογος - Ευχαριστήρια Επιστολή πρός Φούρνο Αλέκα Τσίρκα Αγαπητοί Κύριοι Επιθυμούμε να σας ευχαριστήσουμε για τη χορηγία 40 Κg άρτου, σχετικά με την διεξαγωγή της Σουβλακοβραδιάς του
![ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΙ ΕΛΕΓΧΟΙ COVID-19 - Γ.Α.Σ Χολαργού - ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΙ ΕΛΕΓΧΟΙ COVID-19 - Γ.Α.Σ Χολαργού - ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ](https://www.gas-holargos.gr/images/2017DOC/alpha.png)
ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ – ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΟΙ ΕΛΕΓΧΟΙ COVID-19 - Γ.Α.Σ Χολαργού - ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΟΣ ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
Limassol Nautical Club - Αν μια εικόνα είναι 1000 λέξεις, μια επιστολή είναι 1000 απαντήσεις! Όχι, δε λαμβάνουμε υπόψη τη γενιά αθλητών που χαραμίζεται. Όχι, δεν έχει σημασία η ενασχόληση και η
![Ευχαριστήρια επιστολή των Γιατρών του Κόσμου για την συμμετοχή της ομάδας δρομέων μας στον αγώνα "Τρέξε χωρίς Τερματισμό" - ΛΕΣΧΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Ευχαριστήρια επιστολή των Γιατρών του Κόσμου για την συμμετοχή της ομάδας δρομέων μας στον αγώνα "Τρέξε χωρίς Τερματισμό" - ΛΕΣΧΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ](http://3.bp.blogspot.com/-9WYXWM7VkYU/VWdKSBFfhaI/AAAAAAAAC4g/ClKDXXVXLxE/s1600/25558886222.bmp)
Ευχαριστήρια επιστολή των Γιατρών του Κόσμου για την συμμετοχή της ομάδας δρομέων μας στον αγώνα "Τρέξε χωρίς Τερματισμό" - ΛΕΣΧΗ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
![Επιστημονική Εταιρία Μελέτης του Πολιτισμού των Βλάχων: Επιστολή / Τεράστια η συμβολική αξία οποιασδήποτε χορηγίας-δωρεάς - Faretra.info Ηλεκτρονική Εφημερίδα της Ημαθίας Επιστημονική Εταιρία Μελέτης του Πολιτισμού των Βλάχων: Επιστολή / Τεράστια η συμβολική αξία οποιασδήποτε χορηγίας-δωρεάς - Faretra.info Ηλεκτρονική Εφημερίδα της Ημαθίας](https://faretra.info/wp-content/uploads/2022/01/272046093_783108729750770_211627070170032761_n.jpg)
Επιστημονική Εταιρία Μελέτης του Πολιτισμού των Βλάχων: Επιστολή / Τεράστια η συμβολική αξία οποιασδήποτε χορηγίας-δωρεάς - Faretra.info Ηλεκτρονική Εφημερίδα της Ημαθίας
![Συγχαρητήρια επιστολή του αθλητικού σωματείου “Ελπίδες” για τις Πανελλήνιες Εξετάσεις. - Lefkada Today Συγχαρητήρια επιστολή του αθλητικού σωματείου “Ελπίδες” για τις Πανελλήνιες Εξετάσεις. - Lefkada Today](https://www.lefkadatoday.gr/wp-content/uploads/2020/08/sygcharitiria-epistoli-toy-athlitikoy-somateioy-elpides-gia-tis-panellinies-exetaseis_5f4b5f1851a4c.jpeg)
Συγχαρητήρια επιστολή του αθλητικού σωματείου “Ελπίδες” για τις Πανελλήνιες Εξετάσεις. - Lefkada Today
![syrostoday.gr - Επικαιρότητα - Α.Ο Ερμούπολης: Ευχαριστήρια επιστολή σε Sea Jet για την δωρεάν μεταφορά της ομάδας στην Άνδρο syrostoday.gr - Επικαιρότητα - Α.Ο Ερμούπολης: Ευχαριστήρια επιστολή σε Sea Jet για την δωρεάν μεταφορά της ομάδας στην Άνδρο](https://www.syrostoday.gr/files/2020/image/%CE%91%CE%98%CE%9B%CE%97%CE%A4%CE%99%CE%9A%CE%9F%CE%A3%20%CE%9F%CE%9C%CE%99%CE%9B%CE%9F%CE%A3%20%CE%95%CE%A1%CE%9C%CE%9F%CE%A5%CE%A0%CE%9F%CE%9B%CE%97%CE%A3%20%CE%95%CE%A5%CE%A7%CE%91%CE%A1%CE%99%CE%A3%CE%A4%CE%97%CE%A1%CE%99%CE%9F-page-001.jpg)
syrostoday.gr - Επικαιρότητα - Α.Ο Ερμούπολης: Ευχαριστήρια επιστολή σε Sea Jet για την δωρεάν μεταφορά της ομάδας στην Άνδρο
![Ανοιχτή Επιστολή 14 Σωματείων για τις επιχορηγήσεις: "Να σταθεί ο Δήμος αρωγός στο έργο μας" - edionysos Ανοιχτή Επιστολή 14 Σωματείων για τις επιχορηγήσεις: "Να σταθεί ο Δήμος αρωγός στο έργο μας" - edionysos](https://www.edionysos.gr/wp-content/uploads/2020/12/som.jpg)